Hardlopen voor het Diabetes Fonds
David van MechelenOp 16 december 2018 is mijn vader aan de gevolgen van diabetes overleden. Graag wil ik een (gezonde) actie starten om geld in te zamelen, waardoor het mogelijk wordt om meer onderzoek te doen zodat huidige en toekomstige patiënten beter geholpen kunnen worden.
Graag wil ik in 2019 donateurs werven voor een bedrag per hardloopkilometer:
EUR 0,50 per wedstrijdkilometer Donatie +/- EUR 56 (uitgaande van 2018)
EUR 0,20 per wedstrijdkilometer Donatie +/- EUR 23
EUR 0,10 per wedstrijdkilometer Donatie +/- EUR 12
EUR 0,05 per wedstrijdkilometer Donatie +/- EUR 6
EUR 0,15 per wedstrijd en trainingskilometer Donatie +/- EUR 72 (uitgaande van 2018)
EUR 0,10 per wedstrijd en trainingskilometer Donatie +/- EUR 48
EUR 0,05 per wedstrijd en trainingskilometer Donatie +/- EUR 24
EUR 0,01 per wedstrijd en trainingskilometer Donatie +/- EUR 5
In 2018 heb ik 112 kilometer hardgelopen tijdens officiele wedstrijden. Als trainings en wedstrijdkilometers heb ik in totaal 477 kilometer in 66 activiteiten afgelegd.
Op kerstavond 2019 (24-12-2019) een jaar nadat mijn vader is begraven wil ik de balans opmaken en kunnen de toegezegde deelnemers daadwerkelijk het bedrag doneren aan het Diabetesfonds via deze actiepagina. Het aantal afgelegde kilometers zal worden bijgehouden via TomTom en Runkeeper.
Breng deze actie extra onder de aandacht met een gave poster. Je kunt zelf de tekst bepalen en de poster vervolgens printen en overal ophangen. Iedereen kan een poster maken voor deze actie dus ook vrienden, familie, collega’s, de mensen uit je sportteam of klasgenoten. Hang de poster op in de supermarkt, bij winkels achter het raam, bij bedrijven of op school. Als je het vriendelijk vraagt en uitlegt waarvoor het is dan is het ophangen van een poster vaak geen probleem.
Laatste donaties
Bekijk alleLaatste blogs
Bekijk alle
Laat een reactie achter